Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się


Jak dobre wyposażenie sypialni wpływa na komfort w codziennej pielęgnacji?

Sypialnia to znaczące miejsce w naszym codziennym poczuciu komfortu. Odpowiednio wyposażona, pozwala na odprężenie się, stworzenie odpowiednich warunków dla naszego organizmu podczas regeneracji mięśni oraz zagwarantowanie szybszego powrotu utraconej za dnia energii. Aby zapewnić komfort również opiekunom osób starszych i niepełnosprawnych w naszym sklepie znaleźć można również nieprzemakalne podkłady chłonne, chustę oraz deskę do przenoszenia chorych a także talerz obrotowy umożliwiający bezpieczny obrót pacjenta przy przenoszeniu. 

 

Elementy wyposażenia sypialni dla osoby niepełnosprawnej i osób starszych 

Zarówno w sypialni osób starszych, niepełnosprawnych, jak i seniorów najważniejszy jest odpowiedni sen oraz wypoczynek. W naszym sklepie internetowym w kategorii Wyposażenie sypialni osoby niepełnosprawnej, znajdziesz niezbędne do tego meble oraz akcesoria, takie jak łóżka rehabilitacyjne oraz akcesoria niezbędne podczas profilaktyki przeciwodleżynowej. 

Mając na uwadze, iż niektóre sytuacje zmuszają nas do spędzenia wielu godzin w pozycji leżącej, oferujemy Państwu odpowiednio dostosowane, zapewniające komfort i ergonomię leżenia, łóżka rehabilitacyjne w wersji standardowej oraz łóżka rehabilitacyjne sterowane elektrycznie. 

Jako niezbędne wyposażenie sypialni, oferujemy także wysokiej jakości materace przeciwodleżynowe oraz poduszki ortopedyczne czy też poduszki przeciwodleżynowe z oddychającym pokrowcem w zestawie, dając Państwu gwarancję stabilnego podparcia karku i głowy. Zapewniając komfort wstawania, urządzając sypialnie osoby niepełnosprawnej należy pamiętać również o zapewnieniu odpowiedniego punktu podparcia na przykład specjalnych poręczy czy uchwytów. 

 

Najwyższa jakość oferowanych produktów 

Oferowane przez nas produkty mają potwierdzoną najwyższą jakość wykonania. Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem w naszym sklepie w celu uproszczenia codziennych czynności osobom starszym, osobom po wypadkach i długotrwałych kontuzjach.