Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się

 

Higiena osób starszych - codzienna pielęgnacja

Higiena i pielęgnacja niepełnosprawnych oraz osób starszych jest jedną z wielu czynności niezbędnych do komfortowego funkcjonowania. Bardzo ważne jest aby seniorzy mogli poczuć się samodzielni w codziennym funkcjonowaniu. W tym celu warto zadbać o takie pomoce i akcesoria dla seniorów, aby maksymalnie uprościć wykonywanie codziennej pielęgnacji. Konieczne jest, aby mieć na względzie nie tylko komfort ale i bezpieczeństwo osób starszych. Z tego właśnie względu w naszym sklepie oferujemy Państwu, wykonane z najwyższej jakości materiałów, akcesoria wspomagające codzienną higiene i pielęgnacje niepełnosprawnych z zagwarantowanymi Certyfikatami Bezpieczeństwa. 

 

Higiena osoby leżącej - niezbędny asortyment 

Dla osób leżących po przebytych urazach, które wymagają pielęgnacji bezpośrednio w łóżku rehabilitacyjnym oferujemy Państwu szeroki wybór gąbek oraz myjek nasączonych bezpiecznymi, roślinnymi środkami myjącymi. W przypadku osób o wysokiej niepełnosprawności idealnym rozwiązaniem będzie również basen do mycia głowy z prysznicem. Basen jest przenośny oraz dmuchany dzięki czemu nie ma problemu z jego przechowywaniem. Pozwala seniorowi na umycie głowy w sposób komfortowy, bez konieczności nachylania się nad miską czy kranem. 

 

Codzienna pielęgnacja chorego 

W przypadku seniorów poruszających się samodzielnie warto pamiętać o odpowiednich uchwytach i poręczach, które pozwolą osobie starszej przytrzymać się i poczuć stabilniej. Oferowane przez nas uchwyty nie koniecznie muszą zostać zamontowane w łazience. Uchwyty i poręcze dla osób niepełnosprawnych można zamontować w każdym innym miejscu, także przy łóżku, aby wspomóc wstawanie, pomiędzy pomieszczeniami, aby dodać punkt podparcia seniorowi lub w łazience bezpośrednio przy toalecie, umywalne czy pod prysznicem. 

 

Gwarancja najlepszej jakości oferowanych produktów 

Oferowane przez nas produkty są praktyczne, dostosowane do użytku osób o wysokiej niepełnosprawności oraz do seniorów, którzy chcą bez dodatkowego wysiłku oraz angażowania osób trzecich zadbać o własną higienę.