Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się


Zadbaj o swój wózek inwalidzki 

Posiadanie wózka inwalidzkiego przez osoby niepełnosprawne jest zdecydowanie niezbędne dla podniesienia komfortu oraz uproszczenia codziennych czynności. O ile łatwo jest, zadbać o te elementy wózka, które jesteśmy w stanie na co dzień wyprać bądź wyczyścić, o tyle nie mamy wpływu na zużywające się części zamienne. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne elementy do wózków inwalidzkich. 

Podnieś swój komfort jeszcze bardziej! 

Dbając o Twoje bezpieczeństwo i wygodę równocześnie, oferujemy również dodatkowe akcesoria do wózków inwalidzkich. Mają one za zadanie uprościć codzienne funkcjonowanie osobie niepełnosprawnej. Dla zwiększenia komfortu oferujemy specjalną poduszkę na siedzisko wózka inwalidzkiego, dzięki niej pomimo spędzania na wózku dużej ilości czasu będziesz mógł poczuć się jak w naprawdę wygodnym fotelu. 

Akcesoria i części zamienne do wózków inwalidzkich – służymy pomocą! 

Jeżeli szukasz części bądź dodatkowego elementu konkretnie dostosowanego do Twojego modelu wózka, a nie możesz znaleźć jej w naszym sklepie internetowym z akcesoriami medycznymi – zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź przez formularz kontaktowy.