Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się


Niezbędny sprzęt dla osoby niepełnosprawnej 

Osoby niepełnosprawne oraz starsze, w następnie wypadków czy urazów tracą możliwość swobodnego poruszania się. W tym przypadku, warto postawić na wózek inwalidzki elektryczny, który pomoże w wykonywaniu codziennych czynności. 

Wózek elektryczny dla niepełnosprawnego, jak sama nazwa wskazuje, jest to po prostu wózek inwalidzki z napędem elektrycznym. Są one proste w obsłudze, dzięki czemu znacznie ułatwią zakupy w sklepie spożywczym czy wstanie z łóżka.  

 

Wózek inwalidzki elektryczny - na co zwrócić uwagę przy zakupie? 

Wybierając wózek inwalidzki elektryczny, należy kierować się przede wszystkim jego jakością, a także funkcjonalnością. Tego rodzaju sprzęt medyczny, powinien być wykonany z najlepszej klasy materiałów, które wyróżniają się wytrzymałością, a co za tym idzie odpornością zarówno na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, jak i na uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać wskutek użytkowania. Wózek inwalidzki dla dziecka natomiast, powinien gwarantować maksymalnie intuicyjną obsługę, dostosowaną do wieku pociechy. Równie istotny jest także komfort oraz wygoda użytkowania. Poduszki na wózek inwalidzki natomiast, to popularne rozwiązanie, pomagające znacznie zwiększyć komfort. Jest to szczególnie ważne, jeśli chodzi o wózek inwalidzki dla dziecka lub osoby, która spędzi na nim dłuższy okres swojego życia. Kluczowe jest również szerokie siedzisko, stabilna rama, a także amortyzatory.  

 

Komfort i nowoczesny wygląd wózków inwalidzkich 

W naszym sklepie, znajdziesz szeroki asortyment elektrycznych wózków inwalidzkich, wyposażonych w innowacyjne rozwiązania. Są one istnym połączeniem funkcjonalności, z ponadczasowym stylem oraz nowoczesnymi efektami wizualnymi. Wyróżnia je estetyczne wykonanie. Ultralekki wózek inwalidzki to perfekcyjny wybór, jeśli chodzi o wózek inwalidzki spacerowy na miarę XXI wieku. Oferujemy również wózki inwalidzkie składane, które sprawdzą się w szczególności w przypadku osób, na co dzień borykających się z małą powierzchnią domu czy mieszkania. Nowoczesny wózek inwalidzki elektryczny terenowy, to natomiast doskonała opcja dla tych, którzy pomimo swojego wieku czy niepełnosprawności, cenią sobie spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Wyposażone są również w ergonomiczne, praktyczne rączki i uchwyty, pozwalające na umieszczenie torby na zakupy w okolicach wózka.  

 

Skutery elektryczne - alternatywa elektrycznego wózka inwalidzkiego 

Skutery elektryczne, stanowiące alternatywę dla standardowego wózka inwalidzkiego z napędem elektrycznym, to coraz popularniejsze rozwiązanie. Do jego niekwestionowanych zalet, należy przede wszystkim o wiele większa szybkość niż w przypadku wózka. Co więcej, skutery wyposażone są w sporą ilość wolnego miejsca, gdzie można umieścić torbę na zakupy czy portmonetkę z pieniędzmi. Z tego też powodu, na skuter elektryczny inwalidzki warto postawić wtedy, gdy użytkownik musi dojeżdżać nim do pracy, do sklepu czy do urzędu. Są proste, wręcz intuicyjne w obsłudze, przez co staną się doskonałą opcją, również dla osób w starszym wieku. Wózek inwalidzki elektryczny, stanowi natomiast lepsze rozwiązanie w przypadku osób, lubiących spędzać sporą ilość czasu na świeżym powietrzu, a także tych, ceniących sobie przede wszystkim komfort i wygodę użytkowania. W naszym sklepie internetowym, znajdziesz najwyższej klasy skutery elektryczne, które wyróżniają się solidną, wytrzymałą, a także trwałą konstrukcją, dzięki czemu staną się inwestycją na długie lata. 

Życzymy przyjemnych zakupów!