Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się

 

Samodzielność w życiu codziennym - wózki inwalidzkie 

Szukasz odpowiedniego wózka dla siebie bądź krewnych? Pragniesz ponownie poczuć się niezwykle samodzielnym, czerpać z życia radość pełnymi garściami? Wózek inwalidzki pomoże Ci w wykonywaniu podstawowych czynności dnia codziennego, jak również ponownym korzystaniu z przyjemności. Wózek dla osoby niepełnosprawnej sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z ciężką chorobą, niekontrolowanym wypadkiem, wrodzoną niepełnosprawnością czy utratą sił związanym z wiekiem. Szukasz idealnych modeli specjalistycznego sprzętu medycznego, dzięki którym będziesz mógł dopasować ich parametry do indywidualnych oczekiwań i możliwości osoby wymagającej wsparcia? Przyjrzyjmy się zagadnieniu z bliska. 

 

Wózki inwalidzkie ręczne i elektryczne 

Wyróżnić możemy wózek inwalidzki ręczny, wózek inwalidzki elektryczny oraz wózek dla niepełnosprawnych dzieci, dedykowany dla małych pacjentów. Każdy z modeli charakteryzuję się innymi cechami i zaletami, dzięki czemu szeroki wybór różnorodnych modeli doskonale wpisze się w upodobania każdej osoby niepełnosprawnej.  

Wózek dla niepełnosprawnych ręczny jest modelem charakteryzującym się niezwykle korzystną ceną. Ich jedną z głównych zalet jest mała waga. Co więcej, jego użytkowanie pozwala na utrzymanie doskonałej kondycji fizycznej górnej części ciała. Wózek dla inwalidy ręczny, napędzany jest przy pomocy siły mięśni rąk. Pozwala na pewną aktywność fizyczną, która niejednokrotnie korzystnie wpływa na zdrowie psychiczne. Wózek elektryczny dla inwalidy umożliwia sprawne poruszanie się dla wszystkich osób, które doznały urazu kręgosłupa, mając problem z samodzielnym chodzeniem. Elektryczne modele charakteryzują się kompaktowymi rozmiarami oraz możliwością ich składania. Dodatkowo wyposażone są w różnego rodzaju funkcję, które dbają o maksymalny komfort i wygodę każdego dnia. Co jednak najważniejsze, przy ich użyciu możemy pokonywać długie dystanse. Wózek inwalidzki ręczny pozwala na udział w długich spacerach, zakupach czy innych wycieczkach, bez obaw o zmęczenie czy nadwyrężenie mięśni rąk i tułowia. Dedykowane są dla osób starszych bądź zmęczonych użytkowaniem modeli ręcznych. Wózek dla niepełnosprawnych dzieci to model o mniejszych rozmiarach, który pozwala na dopasowanie do małego, kruchego ciała dziecka. Są lekkie, małe oraz bardzo zwinne, pozwalając na bezproblemową mobilność. 

 

Wózek dla osoby niepełnosprawnej - niezależność  

Osoby, które nie mogą się samodzielnie poruszać, niejednokrotnie cierpią także na problemy związane ze zdrowiem psychicznym. Wózek dla inwalidy jest metodą, która przywraca wiarę w życie, pozwalając na powrót do niezależności. Kiedy osoba niepełnosprawna może wykonać wiele czynności samodzielnie, zyskuję bezcenne poczucie samodzielności, co daje jej siłę do walki o dalsze zdrowie. Wózek elektryczny dla inwalidy sprawia, że życie staje się normalnym, a brak umiejętności samodzielnego poruszania się, jest w dużym stopniu zrekompensowana.  

 

Wózek inwalidzki z dofinansowaniem NFZ 

Wózek inwalidzki z dofinansowaniem NFZ to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie dysponują własnymi środkami finansowymi. Często jednak zapominamy o tej możliwości. Dofinansowanie pozwala na uzyskanie niezbędnego do poruszania się wózka. Warto jednak zaznaczyć, że uzyskanie wymaganej kwoty wiąże się z koniecznością przejścia przez złożoną procedurę, począwszy od rekomendacji lekarskiej, skończywszy na uzyskaniu decyzji przyznającej kwotę dofinansowania. Jeśli jednak nie chcemy tracić swojego czasu oraz dodatkowych środków na wizyty i komisję lekarskie oraz inne formalności, wózek dla osoby niepełnosprawnej możemy mieć także "od ręki". 

 

W naszym sklepie znajdziesz pełny asortyment!

Wózek inwalidzki dla osoby niepełnosprawnej to jej podstawowe narzędzie egzystencji. W związku z tym jego wybór jest kwestią priorytetową. Nasz sklep oferuję najlepszą, różnorodną gamę wózków, wyróżniających się ją tle konkurencyjnych ofert. Wykwalifikowany personel służy radami opartymi na długoletnim doświadczeniu i wiedzy. Zapraszamy do kontaktu oraz składania zamówień, których efekt końcowy przerośnie Państwa najśmielsze oczekiwania. Sprawdź naszą ofertę już dziś.