Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się

 

Zadbaj o siebie dzięki rozwojowi technologii - leczenie prądami elektrycznymi

Jest to metoda, która w leczeniu wykorzystuje prądy elektryczne, pola elektryczne lub magnetyczne, ultradźwięki oraz promieniowanie elektromagnetyczne. 

Obecnie wśród osób młodych oraz starszych, znacznie rośnie świadomość, jak bardzo ważne jest zdrowie. Kontrolowanie niepokojących oznak w naszym organizmie pozwala nam na możliwie jak najszybsze podjęcie leczenia, równocześnie zapobiegając chorobom w przyszłości. Na szczęście dzięki rozwojowi technologii, co raz łatwiej jest nam zadbać o siebie samodzielnie, wykorzystując przy tym dostępny sprzęt medyczny. Oferowane przez nas urządzenia bez obaw można traktować jako sprzęt medyczny do użytku w domu. Wszystkie dostępne w naszym sklepie, produkty medyczne są bardzo intuicyjne podczas użytkowania, dzięki temu są proste w użyciu i obsłudze. Wszystkie artykuły medyczne są wysokiej jakości – sprawdzą się na długie lata, dostarcza przez wiarygodnych i profesjonalnych producentów, dlatego też idealnie sprawdzą się w podczas leczenia profesjonalnego np. gabinetach fizjoterapii. 

 

Elektromedycyna – akcesoria medyczne dostępne w naszej ofercie 

W każdej domowej apteczce niezbędne jest posiadanie termometru, w celu kontroli temperatury ciała. Obecnie na rynku dostępne są termometry bezdotykowe, naścienne, z wyświetlaczem oraz pamięcią do zapisywania poprzednich pomiarów. W przypadku osób starszych zmagających się z problemami z ciśnieniem koniczne jest rozważenie zakupu ciśnieniomierza lub pulsometru. Oferujemy ciśnieniomierze nadgarstkowe i naramienna z funkcją zapisu pomiarów. Oczywiste jest, iż regularne pomiary ciśnienia pomagają zapobiegać chorobom układu krwionośnego. Co raz częściej, w przypadku leczenia chorób związanych z drogami oddechowymi, zatokami lub męczącym katarem, pacjenci sięgają po dostępne inhalatory lub nebulizatory. W tym rozwiązaniu nie ma ograniczeń wiekowych – istnieją inhalatory i nebulizatory dla dzieci, z ustnikami lub maskami dopasowanymi kształtem do twarzy dziecka oraz takie dla osób dorosłych, starszych. 
 

Elektrostymulatory i koncentratory tlenu

Pacjentom korzystającym z tlenoterapii polecamy koncentratory tlenu. Leczenie niedotlenienia pomaga zapobiegać chorobom dróg oddechowych, znacząco może też wpływać na komfort psychiczny pacjenta. W celu oprawienia krążenia krwi, co raz więcej osób sięga po elektrostymulatory. Zastosowanie ich przynosi ogromną ulgę podczas bólu mięśni i stawów a także może mieć pozytywny wpływ na wzmocnienie i rozbudowę mięśni.