Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się


Opieka i diagnostyka codzienna 

W celu odpowiedniej kontroli stanu zdrowia swojego i bliskich, niezbędne jest zaopatrzenie się w sprzęt do codziennej diagnostyki. Asortyment oferowany w tej kategorii odnajduje zastosowanie w placówkach publicznych – przychodniach, szpitalach czy domach opieki ale także w warunkach domowych. Posiadanie pomocy do diagnostyki pozwala nam odpowiednio zadbać o osoby chore lub wykazujące oznaki choroby, dzięki temu jesteśmy w stanie na czas podjąć działania, mające na celu umożliwienie szybkiego powrotu do zdrowia. 

 

Asortyment niezbędny w codziennej diagnostyce 

W codziennej diagnostyce do kontroli stanu zdrowia, w domowej apteczce numerem jeden jest posiadanie termometru. Obecnie największą popularnością cieszą się termometry bezdotykowe. Z tego względu powstały już nowsze modele dostępne w naszym sklepie – termometry bezdotykowe z funkcją pamięci pomiarów, który pozwala na zachowanie poprzednich wyników, umożliwiając dzięki temu kontrolę postępów w leczeniu. 

W opiece nad seniorami niezbędne może okazać się również posiadanie ciśnieniomierza i pulsometru, szczególnie w przypadku osób starszych mających problemy z zbyt wysokim ciśnieniem, gdzie istnieje konieczność systematycznego pomiaru ciśnienia. 

 

Dobór odpowiedniego sprzętu do diagnozowania 

Dobór odpowiedniego sprzętu do diagnozowania nie jest łatwy. Przed wyborem warto się zastanowić do czego będzie nam służył i jak często zamierzamy go użytkować. Na rynku bowiem istnieją urządzenia bardziej i mniej precyzyjne dlatego warto się zastanowić na ile dokładne urządzenie jest nam potrzebne dla uzyskania satysfakcjonującego pomiaru. Większość urządzeń do diagnozowania oferuje rozbudowane menu. Po za spełnianiem dedykowanej roli, posiada również dodatkowe funkcje, które pomogą nam lepiej kontrolować stan zdrowia i postępy w leczeniu.