Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się


Trójnogi i czworonogi - odpowiednie podparcie w wielu punktach

Trójnogi i czworonogi to laski ortopedyczne, zapewniające odpowiednie podparcie w wielu punktach. Zarówno trójnóg, jak i czworonóg stanowi praktyczną oraz funkcjonalną alternatywę dla standardowej kuli ortopedycznej. Do ich głównych zadań, należy przede wszystkim umożliwienie poruszania się osobom, w przypadku których jest ono utrudnione. Tego rodzaju laska rehabilitacyjna, sprawdzi się doskonale nie tylko, jako laska dla chorego, ale także laska dla osoby starszej. Trójnogi i czworonogi zapewniają stabilność, podczas wykonywania codziennych czynności, takich jak na przykład wizyta w sklepie spożywczym czy wstawanie z łóżka. Laska do podtrzymywania trójnóg lub czworonóg znajdzie swoje zastosowanie również w przypadku pacjentów, którzy, ze względu na pewne okoliczności, nie są w stanie poruszać się przez dłuższy okres czasu. Pozwoli ona powrócić do pełnej sprawności, pełniąc kluczową rolę w procesie rehabilitacji.  

 

Laska do chodzenia typu trójnóg i czworonóg 

Laska ortopedyczna w typie trójnóg lub czworonogu, może stać się alternatywą dla standardowych lasek, kuli i chodzików. Do jej zalet, należy przede wszystkim fakt, iż jest to laska składana. Co więcej, zajmuje ona o wiele mniej miejsca, niż chodziki, dzięki czemu jest bardziej ergonomiczna i funkcjonalna. Warto również wspomnieć, iż tego rodzaju laska do chodzenia, zapewnia lepsze podparcie, aniżeli tradycyjna. Trójnóg i czworonóg to również sprzęty medyczne, które są intuicyjne w swojej obsłudze, dzięki czemu mogą stać się laską dla seniora.  

 

Laska inwalidzka czy trójnóg? 

Trójnóg jest o wiele lepszym rozwiązaniem niż laska inwalidzka, zważywszy na jego parametry techniczne. Dzięki specyficznej konstrukcji, gwarantuje lepsze podparcie, co jest szczególnie istotne w przypadku osób w starszym wieku. Nasz sklep, gdzie atrakcyjna cena idzie w parze z najwyższą jakością, oferuje szeroki asortyment specjalistycznych trójnogów i czworonogów. Wykonane są one z najlepszej klasy materiałów, które wyróżniają się wytrzymałością, a co za tym idzie odpornością zarówno na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, jak i na uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać wskutek użytkowania. Dzięki temu, staną się inwestycją na lata. 

Zapoznaj się z naszą ofertą już dziś i wybierz model, który spełni Twoje indywidualne oczekiwania!