Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się


Akcesoria i sprzęt medyczny dla dzieci 

Opieka nad dziećmi niepełnosprawnymi wymaga od rodziców, opiekunów sporo wysiłku. Czynności, które są konieczne do wykonania każdego dnia, z pozoru proste i oczywiste mogą przysporzyć wiele problemów. Kategoria dla dzieci obejmuje profesjonalny sprzęt ortopedyczny oraz akcesoria dodatkowe, mogące znaczące podnieść komfort dla dziecka oraz jego opiekuna. 

 

Mobilność w opiece nad dzieckiem niepełnosprawnym 

W codziennej opiece nad dzieckiem z ograniczoną sprawnością ruchową, niezbędną pomocą na pewno okaże się zakup rehabilitacyjnego wózka spacerowego. Wózki rehabilitacyjne zaprojektowane są, w taki sposób, aby zapewnić odpowiednią postawę dziecka podczas spaceru, dbając również o komfort jazdy oraz bezpieczeństwo. Drugim sprzętem, który spełni funkcję mobilną jest fotelik rehabilitacyjny dla dziecka. Posiadanie fotelika rehabilitacyjnego jest konieczne w przypadku przewożenia dziecka samochodem z domu do lekarza, na rehabilitację lub po prostu na spotkanie z przyjaciółmi. Foteliki rehabilitacyjne są specjalnie przystosowane do przewożenia dzieci z niepełnosprawnością, odpowiednio dobrane kształtują prawidłową postawę. 

 

Rehabilitacja dzieci 

Dzieci po przebytych operacjach oraz wypadkach, które potrzebują dodatkowego podparcia warto wyposażyć w kule inwalidzkie dziecięce. Pomogą one w utrzymaniu niezbędnej podczas poruszania równowagi. W trakcie powrotu do zdrowia oraz trwania rehabilitacji pamiętać trzeba o zakupie odpowiednich stabilizatorów lub ortez, dobierając je według miejsca użytkowania. Ich zastosowanie pozytywnie wpływa na rekonwalescencję obrzęków. W przypadku urazów w okolicy kręgosłupa szyjnego zachowawczo zalecamy zastosowanie kołnierzy ortopedycznych dla dzieci. 

 

Codzienna pielęgnacja i diagnostyka dzieci 

Układ odpornościowy dzieci nieustannie budowany jest podczas kontaktów z drobnoustrojami – poprzez wspólne spędzanie czasu z rodzeństwem, przyjaciółmi lub innymi dziećmi z przedszkola lub szkoły. W naszej ofercie znajdziecie Państwo asortyment wspomagający codzienną opiekę nad dziećmi, na przykład termometry pozwalające na kontrole temperatury ciała lub inhalatory i nebulizatory dla dzieci, które są bardzo praktyczne w przypadku zwykłych przeziębień, jak i poważniejszych chorób. Wszystkie wyżej wspomniane produkty oferujemy Państwu w naszym sklepie internetowym w kategorii Dla dzieci.