Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się


Akcesoria medyczne dla dzieci 

W tej kategorii, znajdziesz szeroki asortyment produktów medycznych, które są przeznaczone dla dzieci. Zapewniają one komfort użytkowania, a także są w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry Twojej pociechy. Wybierając akcesoria medyczne dla dzieci, warto pamiętać, iż powinny być one odpowiednio dostosowane do potrzeb młodego organizmu. Z tego też powodu, w tym przypadku, nie sprawdzą się uniwersalne rozwiązania. Nasze ortopedyczne sprzęty, wykonane są a materiałów wyróżniających się wytrzymałością, a co za tym idzie odpornością zarówno na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych, jak i na uszkodzenia mechaniczne, mogące powstać wskutek użytkowania.  

 

Stabilizatory i ortezy dla dzieci - zastosowanie 

Wybierając stabilizatory i ortezy dedykowane dla dzieci., masz pewność perfekcyjnego dopasowania akcesorium do wzrostu i wieku Twojej pociechy. Należy pamiętać, że tylko odpowiednio dobrany stabilizator lub orteza może należycie spełniać swoją funkcję. Znajdują one swoje zastosowanie w przypadku, gdy kończyną musi zostać koniecznie unieruchomiona. Na przykład w wyniku przebycia przez dziecko poważnej operacji, doznania urazu czy założenia szwów. Stabilizator stawu skokowego dla dziecka oraz stabilizator na kostkę dla dziecka umożliwiają wykonywanie codziennych czynności, takich jak samodzielne wstanie w łóżka czy pójście na spacer, niwelując ryzyko uszkodzenia chorej kończyny. Stabilizator kostki dla dziecka sprawdzi się również podczas zabawy, pozwalając na swobodne wspinanie się, bieganie czy pływanie.  

 

Kołnierze ortopedyczne dla dzieci - funkcje 

W naszym sklepie, znajdziesz także kołnierz ortopedyczny dla dzieci, który wyróżnia się wytrzymałością, zapewnieniem stabilizacji, a także bezprecedensowego bezpieczeństwa. Są one idealnie dostosowane do dzieci, dzięki czemu zapewnią komfort i wygodę użytkowania, nawet w przypadku kilkuletnich maluchów. Kołnierz ortopedyczny sprawdzi się podczas urazu szyi, zabezpieczając tę okolicę przed dodatkowymi uszkodzeniami. U nas, możesz kupić kołnierz ortopedyczny lekki dla dzieci, które nie krępując ruchów, zapewnia stu procentowe bezpieczeństwo, ale jednocześnie komfort. Jeśli chodzi o rodzaje kołnierzy, wyróżniamy przede wszystkim kołnierz jednoczęściowy oraz kołnierz dwuczęściowy, a także kołnierz miękki i kołnierz twardy. Ten pierwszy, sprawdzi się przede wszystkim w przypadku małych pacjentów, którzy przeżyli wypadek, a do jego zalet należy możliwość odciążenia kręgosłupa. Dwuczęściowy kołnierz ortopedyczny natomiast, sprawia, że ból kręgosłupa czy kręgów szyjnych jest mniej odczuwalny.