Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się

 

Niezbędne pomoce toaletowe dla osób niepełnosprawnych 

Zaopatrzenie łazienki w niezbędne pomoce toaletowe pozwala na znaczne uproszczenie codziennego życia chorego. Akcesoria takie jak nasadka na sedes, krzesła toaletowe, przystawki toaletowe bądź odpowiednie uchwyty stanowią należyte wsparcie dla seniorów o ograniczonej mobilności. Szczególnie pomocna jest również poręcz do łazienki dla niepełnosprawnych, umożliwiająca zachowanie równowagi podczas przemieszczania się. Poznaj pomoce toaletowe dostępne w asortymencie naszego sklepu! 

 

Zastosowanie pomocy łazienkowych w praktyce 

Oferowane pomoce łazienkowe usprawniają codzienne korzystanie z toalety, jednocześnie zaznaczając samodzielność chorego. Zamontowany uchwyt łazienkowy można z powodzeniem dostosować pod kątem szerokości i wysokości do rozmiarów muszli klozetowej. Na szczególne wyróżnienie zasługuje dostępne w ofercie krzesło toaletowe dla niepełnosprawnych, gwarantujące swobodne załatwianie potrzeb fizjologicznych. Antypoślizgowe stopki dodatkowo zabezpieczają seniora przed upadkiem. Krzesło toaletowe na kółkach może być swobodnie umieszczone pod prysznicem, zwiększając tym samym komfort codziennej pielęgnacji. Wyprofilowane oparcie i wygodne siedzisko stanowią dodatkowe zalet oferowane przez nas egzemplarze. Krzesło toaletowe składane można bezproblemowo złożyć w czasie, w którym nie jest używane, co stanowi dodatkowy atut omawianego akcesorium. 

 

Nasadki sedesowe - zadbaj o własne bezpieczeństwo 

Codzienne załatwianie potrzeb fizjologicznych przez osoby z ograniczoną sprawnością ruchową jest nieodłącznie związane ze zwiększonymi trudnościami. Z tego względu ubikacja dla niepełnosprawnych powinna być obowiązkowo wyposażona w specjalistyczne nakładki sedesowe. Modele dostępne w naszym asortymencie gwarantują skuteczne wsparcie przy siadaniu i późniejszym wstawaniu, dbając tym samym o bezpieczeństwo seniora. Dostosowane nasadki sedesowe zabezpieczają nadwyrężony układ kostno-stawowy oraz kolana eksploatowane w czasie wstawania. 

 

Krzesła toaletowe - komfort użytkowania 

Krzesło toaletowe dla seniora należy z pewnością do najważniejszych pomocy łazienkowych. Egzemplarze dostępne w naszej ofercie kierowane są zarówno do osób starszych, jak również niepełnosprawnych i wszystkich zmagających się z ograniczeniami ruchowymi. Krzesło toaletowe sanitarne przede wszystkim zwiększają komfort seniora, wspomagające jego codzienną pielęgnację. Zaznaczona samodzielność przekłada się na poprawę samopoczucia i jakości codziennego funkcjonowania. Krzesło toaletowe szerokie odznacza się stabilną konstrukcją i dostosowanymi podpórkami, minimalizującymi ryzyko upadków.