Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się


Fizjoterapeuci – wyposażenie gabinetów fizjoterapeutycznych

Jednym z podstawowych elementów wyposażenia gabinetu fizjoterapii są pojemniki na odpady medyczne, profesjonalne pojemniki posiadają atesty PZH oraz medyczne maseczki ochronne.
Praca fizjoterapeutów nie jednokrotnie wiąże się z podnoszeniem lub dźwiganiem pacjentów. Zachowując ergonomie pracy z pacjentem warto zaopatrzyć się pasy do przenoszenia chorych. Stosowanie pasów zapewnia pacjentowi poczucie bezpieczeństwa oraz zapobiega powstawaniu urazów u opiekuna.

Rehabilitacja seniorów

Aby przywrócić niemal pełną sprawność ciału często niezbędne jest skorzystanie ze sprzętu rehabilitacyjnego, które może usprawnić organizm pacjenta nawet bez wystąpienia stanów patologicznych. Ćwiczenie pozwoli uniknąć upośledzenia funkcjonowania mięśni czy naczyń krwionośnych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo maty, taśmy oraz piłki do rehabilitacji pacjentów.

Asortyment do dezynfekcji

Jednym z niezbędników są wszelkiego rodzaju płyny i chusteczki do dezynfekcji powierzchni oraz narzędzi. Specjalistyczna dezynfekcja pomieszczeń zazwyczaj wymagana jest w miejscach publicznych, a zwłaszcza w placówkach medycznych. Płyny zabijają zdecydowaną większość wirusów, bakterii oraz grzybów. Zapraszamy do zapoznania się z profesjonalnymi produktami do dezynfekcji w kategorii ”dezynfekcja”.