Fraud Blocker
Darmowa dostawa
dla zamówień powyżej 500 zł
Gwarancja jakości
zamawianych produktów
Szybka wysyłka
nawet w 24-48h!
Bezpieczne płatności
w 100% bezpieczne
  • Zaloguj się
    Zaloguj się
  • Zarejestruj się


Asortyment i wyposażenie do gabinetów specjalistycznych 

Kategoria Dla Specjalistów została stworzona z myślą o osobach, które mają potrzebę wyposażenia własnego gabinetu. Oferujemy produkty do gabinetów stomatologicznych wraz z fantomami i modelami protetycznymi a także sprzęt do rehabilitacji niezbędny dla fizjoterapeutów. 

 

Dezynfekcja miejsc publicznych 

Z punktu widzenia pacjenta, mając na uwadze, iż gabinety specjalistyczne przyjmują wielu pacjentów, a nie jest tajemnicą, iż ilość drobnoustrojów w takich miejscach jest dość duża, nie możemy zapomnieć o używaniu środków dezynfekujących do rąk. Są płyny, których skład opiera się na innowacyjnych technologiach, zapewniając bezpieczeństwo podczas kontaktu z wirusami, bakteriami czy nawet grzybami zmniejszając równocześni ryzyko narażenia się na kolejne choroby. 

Jednak z punktu widzenia właścicieli gabinetów, dbając o komfort pacjentów konieczne jest zapewnienie sterylności wszystkich narzędzi oraz powierzchni. W tym celu można również zakupić płyny dezynfekujące do powierzchni, które usuwają zdecydowaną większość czynników zakaźnych. W tym przypadku dobrą alternatywą będzie również stosowanie chusteczek przeznaczonych do dezynfekcji powierzchni i wyposażenia medycznego, które są bardziej praktyczne podczas zastosowania w miejscach publicznych. 

 

Podstawowa opieka w gabinetach specjalistycznych 

W naszych sklepie znajdziecie Państwo również środki dla pacjentów wykorzystywane podczas podstawowej opieki. Do tych akcesoriów zaliczamy plastry, bandaże, igły sterylne, specjalistyczne żelowe środki opatrunkowe oraz podkłady bibułowe stosowane jako higieniczne nakrycie zabezpieczające fotele i łóżka zabiegowe. Oferujemy również bardziej ogólnego zastosowania, dla pacjentów jak i bezpośrednio jako wyposażenie gabinetu, maski medyczne z certyfikatem CE czy też pojemniki na odpady medyczne z atestami. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem sklepu oraz zachęcamy do kontaktu w przypadku dodatkowych pytań na temat dostępności produktów.